www.trcure.com
image image

Türkiye’de Sağlık Turizmi

TR CURE
19 Kasım 20212 mins Read
Categories

 Her yıl milyonlarca turistten hatırı sayılır bir gelir elde eden Türkiye, sağlık turizminde de önemli bir ülke haline geldi. Dünyada giderek artan sayıda hasta Türkiye’de özel sağlık kuruluşlarını tercih etmektedir. Dünyaca ünlü Türk cerrahlar tarafından modern yöntemlerle yapılan cerrahi operasyonlar, Avrupa ve ABD’de yapılan ameliyatlardan çok daha ucuza mal oluyor. Türkiye’ye her yıl 500 bin turist sağlık turizmi için geliyor.

Plastik ve estetik cerrahi, saç ekimi, göz cerrahisi, tüp bebek, açık kalp cerrahisi, cilt hastalıkları, check-up, kanser tedavisi, kulak burun boğaz, diyaliz ve kalp damar cerrahisi başta olmak üzere tıbbın birçok alanında birçok yabancı hasta Türk hastanelerini tercih ediyor, düşük maliyetli ancak yüksek kalite ve teknoloji standartları nedeniyle kadın hastalıkları, tümör ameliyatları, beyin cerrahisi, ortopedi ve diş hekimliği.

Hastalar ve aileleri sadece bedenen ve ruhen sağlık hizmeti almakla kalmayacak, aynı zamanda bölgenin tarihi ve turizm potansiyelinden de en iyi şekilde yararlanacaklardır.

Türkiye’deki kaplıca ve termal merkezleri, Roma dönemine kadar uzanan kür yöntemleriyle güzellik ve sağlık sunuyor.

ABD, Yunanistan, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Hollanda, Norveç, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Cezayir, Çin, Finlandiya, Güney Afrika, Güney Kore, Irak dahil olmak üzere dünyanın her köşesinden binlerce hasta, Japonya, KKTC, Kuveyt, Libya, Mısır, Rusya, Türkmenistan, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suriye tedavi için Türkiye’yi tercih ediyor.

Dünya artık farklı bir turizm potansiyeli olan Türkiye’yi, yani SAĞLIK TURİZMİ TÜRKİYE’yi tanıyacak.

Dünyanın dört bir yanından gelen hastalar, sadece dünyaca ünlü Türk doktor ve cerrahların kullandığı en son teknoloji ile değil, aynı zamanda dostça ilgimizle beden ve ruh sağlığına kavuşacak.

Konuyla İlgili Yorumunuzu Bizimle Paylaşabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Size Nasıl Yardmcı Olabiliriz?