E-Posta Adresimiz

trcuredanismanlik@gmail.com

Sağlık Turizminde Dijital Pazarlama

Türkiye, sağlık turizmi alanında gelişmeye devam eden yükselen bir değer. Sağlık turizmi yapmayı amaçlayan kliniklere sunduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetleriyle kliniklere yabancı hasta girişi sağlıyor, kliniğinizin yurt dışında tanınmasını döviz kazanmasını sağlıyoruz. Türkiye, sağlık turizmi alanında gelişmeye devam eden yükselen bir değer. Sağlık turizmi yapmayı amaçlayan kliniklere sunduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetleriyle kliniklere yabancı hasta girişi sağlıyor, kliniğinizin yurt dışında tanınmasını döviz kazanmasını sağlıyoruz.

!

Google’ın araştırmalarına göre, tüketicilerin % 89’u, sağlık problemlerini çözmek istediklerinde arama motoruna yöneliyor.

Sağlık Turizminde Dijital Pazarlama

Sağlık sektörünün dinamosu sağlık turizmi alanında birçok acente,hastane, doktor, poliklinik çalışmalar yürütüyor ve yurt dışındaki hastalara bulundukları ülkelerden çok daha uygun fiyatlara tedavi hizmetleri sunuyor. Dijital kanallar sayesinde İngiltere’deki bir diş hastasına tüm tedavi süreçleri ve fiyatları hakkında reklamlarınız ve web siteniz ile bilgi verebilir ve başvuru formu toplayabilirsiniz. Bunun gibi istediğiniz ülke, şehir, mahalle, İngilizce bilenler, İspanyolca konuşanlar, oradaki hastaneleri ziyaret edenler, direk diş hastalarını bile hedefleyebilirsiniz. Youtube videoları ile, Google aramalarında karşılarına çıkıp, Facebook, Instagram reklamları ile form toplayıp bu işlemleri milyonlarca hastaya uygulayabilir ve onları kendi tedavinize ikna edebilirsiniz.

Tüm bu süreçleri profesyonelce yöneten TR Cure  uzman ekibi sizlerin hastalara hangi tedavileri uyguladığınızı öğreniyor, satış ekibinize uygun hedef pazarlarınızı listeliyor, stratejik bir dijital pazarlama planı ile satış ekibinizin ve doktor kadronuzun büyüklüğüne uygun olarak talepleri size ulaştırıyor.

Devlet Teşvikleri

Sağlık turizmi için akreditasyonunuz varsa devlet teşviklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu teşviklerin Reklam ve tanıtım bütçesi, yönetimi ve tercüme konularında harcamalarınızın yüzde 70’ine kadar karşıladığından haberdar mıydınız? Ve hatta bu teşvikleri 1 yıl kadar geriye dönük olarak alabildiğinizi biliyor muydunuz? Bu teşviklerle sağlık turizmi alanında yaptığınız tanıtım çalışmalarında hızlı şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Hasta profili,tedaviler, ülke bazlı hedefleme

Uzmanlığın sınıflandırılması ve hizmetlerin fiyatlandırılması. İşe öncelikle kliniğinizi sınıflandırarak başlarız. Hastalarınıza sunacağınız hizmetlerin hangi kalitede ve hangi ücret skalasında olacağını öğreniriz. Eğer mevcutta yabancı hasta ağırlıyorsanız, bu hastaların hangi ülkelerden geldiği ve hangi tedavileri uyguladığınız bizim için önemli.

Bu bilgiler ışığında hasta sayısını artırmak veya yeni pazarlara açılma stratejisini belirlemek mümkün. Satış ve hasta ilişkileri ekibinizin hangi dillerde destek verdiği dijital reklamları kurgularken en önemli rolü sahiplenmekte.

Dijital Reklam Kanalları: Google, Facebook, Instagram

Başarının yolu ince ayrıntılarına kadar planlanmış bir dijital pazarlama stratejisine sahip olmaktan geçiyor. Bu planlamayı yaparken kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinizi öğreniyor ve ilk günden itibaren çalışmalarımızı markalaşma sürecine katkı sağlayacak nitelikte ve nicelikte kurguluyoruz. Türkiye’nin sağlık turizmindeki büyük hedeflerini ve bu doğrultuda sağladığı teşvikleri, sağlayacağınız kaliteli hizmetler ile  sizi tüm dünyada tercih edilen bir kuruma dönüştürüyoruz.

TR Cure Danışmanlığın uzman ekibi, Google, Facebook, Instagram’dan gelen talepleri bir araya getirerek sizlere iletir. Satış ekibinizden aldığımız geri dönüşler ile daha kaliteli talepler almanızı sağlıyor, optimizasyon çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Size Nasıl Yardmcı Olabiliriz?