www.trcure.com
image image

Hakkımızda

-Dijital Pazarlama & Sağlık Turizmi -

Hakkımızda

Tr Cure Sağlık Turizmi Danışmanlığı & Dijital Pazarlama & Hizmet İhracatı Teşvik Danışmanlık Şirketi 2022 yılında Muğla / Bodrum’da kurulmuştur. Sağlık turizmi ve dijital pazarlama ajansı olarak bir çok başarıya imza attık. Sağlık turizmi yapmak isteyen firmalara gerekli alt yapıyı hazırladık. firmalara özel web tasarımı hazırlayarak ilgili firmaların sağlık turizm belgelerini aldık.

Sağlık Turizmi Danışmanlığı & Dijital Pazarlama Firması Olarak TRCURE dijital ajans olarak hali hazırda dijital tarafı bulunan ancak sağlık turizmi konusunda yeterliliğe sahip olmayan firmalara Sağlık Turizmi Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman satış danışmanları, reklam yönetimi, hasta süreçleri yönetimi, hastane ve sağlık turizmi organizasyonu arasındaki iletişim ve ihtiyaçlara özel çözümlerin üretilmesi vb. konularda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

-Dijital Pazarlama & Sağlık Turizmi -

Misyonumuz

TR CURE Sağlık Turizmi Danışmanlığı & Web Tasarım firması olara, Sürekli gelişen teknolojileri yakından takip ediyor, öğreniyor ve siz değerli partnerlerimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı iş modellerimiz ile sunuyoruz

-Dijital Pazarlama & Sağlık Turizmi -

Vizyonumuz

 İş birliklerimizin getirdiği yüksek sorumluluk bilinci ile, kesin ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve bizimle çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

-TR CURE-

Ekip Arkadaşlarımız

Duygu Balcı

Manager

Giray Akçay

CEO/Founder

Gökhan TEKİN

Web Developer

Yasin B.

Photography

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Size Nasıl Yardmcı Olabiliriz?