www.trcure.com
-Über uns-

TR CURE Agentur für Gesundheitstourismus und digitales Marketing

2021 yılında Bodrum/ Muğla’da  kurulan Tr Cure Danışmanlık firması tüm Türkiye’de Sağlık Turizmi Danışmanlığı alanında hizmet vermektedir.  

Tr Cure Sağlık Turizmi Danışmanlık Firması olarak; alanında uzman olan profesyonel bir ekiple Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi Alımı, Sağlık Turizmi Teşvikleri, Sağlık Turizmi Süreç Yönetim Danışmanlığı  ve Sağlık Turizmi Dijital Pazarlama alanında kurumlarımızın ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz.

Sağlık Turizmi Hizmetlerimiz Kimleri  Kapsar ?

 1. Sağlık Kuruluşları ( Muayenehaneler, Tıp Merkezleri, Poliklinikler, Laboratuvarlar ve  Hastaneler)  

 2. Aracı Kuruluşlar (TÜRSAB’a bağlı Seyahat  Acenteleri)

3.  4 Yıldızlı Oteller 

-Was wir tun-

Unsere Dienstleistungen

01

Web Site Tasarımı

Sağlık Turizmi Yetki Belgesi almanız için gereken şartları taşıyan dinamik ve kolay bir panel üzerinden yönetilebilir, mobil cihazlarla uyumlu ve kurumsal kimliğinizi yansıtan Web Sayfaları Tasarlıyoruz.

02

Gesundheitstourismus-Beratung

Sağlık Turizmi Yetki Belgesi Alımı, Sağlık Turizmi Teşvikleri, Sağlık Turizmi Süreç Yönetim Danışmanlığı ve Sağlık Turizmi Dijital Pazarlama alanında kurumlarımızın ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz.

03

Digitales Marketing

Dijital pazarlama; E-posta ile pazarlama, Video pazarlama, Sosyal Medyada pazarlama, Kısa mesajlar (SMS ve MMS),İçerik pazarlama, SEO ve PPC (veya SEM), Web Sitesi Tasarımı ve Görüntülü Reklamcılık.

04

Verwaltung sozialer Medien

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Almanın Faydaları Hesaplarınız sosyal medya yönetimi ile, tek elden profesyonel biçimde idare edilir. Marka kimliğine uygun görsel tasarımlar dizayn edilir.

05

Google-Anzeigen

Google Ads ist eine Plattform, die von Google entwickelt wurde, um Werbetreibenden die Möglichkeit zu geben, über das breite Spektrum der Google-Suchmaschine - und anderer damit verbundener Plattformen - zu werben.

06

KVKK Beratung

Veri Matrisi Oluşturmak. Mevzuat çerçevesinde Veri Envanteri Oluşturulması. Verbis Kayıt İşlemlerinin Gerçekleştirilmesi Görsel Kimlik & İçerik Konsepti

- Gesundheitstourismus & Digitales Marketing-

Gesundheitstourismus-Beratung

Neugierige Fragen zum Gesundheitstourismus

Von Gesundheitstourismus spricht man, wenn Menschen ein anderes Land als ihr Heimatland besuchen, um dort therapeutische, rehabilitative und gesundheitsfördernde Leistungen in Anspruch zu nehmen. Touristen, die zu Gesundheitszwecken reisen, werden als "Gesundheitstouristen" bezeichnet.
Sağlıklı yaşam için hizmet sunan her türlü turizm hareketi sağlık turizmi olarak kabul edilebilir ancak genel olarak sağlık turizmi çeşitleri 3 ana başlık altında toplanır; Tıp (Medikal) Turizmi: Kendi ülkesindeki tıp hizmetlerini yetersiz bulunması ya da farklı bir ülkede hastanede tedavi olmak, ameliyat olmak için yapılan turizm çeşididir. Termal Turizm: Bedensel sağlık, ruhsal dinlenme için yıllardır şifalı olduğu bilinen termal suların olduğu bölgelerde hizmet veren termal tesislerde rehabilitasyon ve dinlenme amacıyla yapılan turizm çeşididir. Yaşlı ve Engelli Turizmi: sosyal aktivitelerle birlikte uzun süreli konaklamaları; ileri yaşlar için gezi turları ve meşguliyet terapilerini; yaşlı bakım hizmetlerini; klinik otelde rehabilitasyon hizmetlerini; engelliler için özel bakım ve gezi turlarını kapsar. Hizmet yeri genel olarak klinik oteller, rekreasyon alanları, tatil köyleri ve bakım evleri olur.
Hastaların sağlık turizmi yapmaları için genel nedenlerini ise şöyle sıralayabiliriz: Kendi ülkesinde yüksek teknolojili sağlık hizmetleri ve profesyonel insan kaynaklarının azlığı veya yokluğu Uzun bekleme süresi Sağlık hizmetlerinin kendi ülkelerinde pahalı olması, aynı hizmeti başka ülkelerde daha hesaplı alabilecek olması Kaliteli sağlık hizmeti almak istemesi Kendi ülkesinde herhangi bir nedenden dolayı ameliyatının bilinmesini istememesi Sahip olduğu sağlık sigortasıyla ilgili sorunlarının olması, Kronik hastaların, yaşlıların ve engellilerin farklı bir ortamda tedavi olmak istemesi, Uyuşturucu ve farklı bağımlılıkları olan kişilerin farklı veya daha uygun ortamlarda olma istekleri, Tedaviyle birlikte tatil yapma isteği Ülkesinden farklı bir ülkenin iklim ve coğrafi özelliklerinden yararlanmak istemesi, (Ormanları, yaylaları olan, tarihi ve kültürü farklı ülkeleri görmek gibi) Termal tesislerin olduğu ülkelerde termal sularla buluşma isteği Kendi ülkesinde yüksek teknolojili sağlık hizmetleri ve profesyonel insan kaynaklarının azlığı veya yokluğu Uzun bekleme süresi Sağlık hizmetlerinin kendi ülkelerinde pahalı olması, aynı hizmeti başka ülkelerde daha hesaplı alabilecek olması Kaliteli sağlık hizmeti almak istemesi Kendi ülkesinde herhangi bir nedenden dolayı ameliyatının bilinmesini istememesi Sahip olduğu sağlık sigortasıyla ilgili sorunlarının olması, Kronik hastaların, yaşlıların ve engellilerin farklı bir ortamda tedavi olmak istemesi, Uyuşturucu ve farklı bağımlılıkları olan kişilerin farklı veya daha uygun ortamlarda olma istekleri, Tedaviyle birlikte tatil yapma isteği Ülkesinden farklı bir ülkenin iklim ve coğrafi özelliklerinden yararlanmak istemesi,
Sağlık turizmi yapılan ülkelerde yılın 12 ayı turizmin devam etmesine katkıda bulunur. Sağlık turizmi ile turist çeken ülkelerde normalde ekonomik değer taşımayan ama sağlığa yararlı tabii varlıkların ekonomik ürün niteliği kazanmasına ve bulunduğu bölgeye gelir katkısı sağlamış olur. Turistlerin yaptığı harcamalar gelir artışı sağlar. Ülkelerin dünya çapında imajlarına olumlu katkıda bulunur. Türkiye, coğrafi konumu, sağlık kuruluşları, eğitimli insan gücü, kaplıcaları ve doğal güzellikleriyle sağlık turizmi açısından oldukça elverişlidir. Hem tarihi ve kültürel zenginliği hem de sağlık alanındaki yetkinlik seviyesiyle Türkiye, dünyanın 10 gözde ülkesi arasında yer alıyor.
-Blog-

Digitales Marketing und Gesundheitstourismus

Was ist eine Zulassungsbescheinigung für Gesundheitstourismus?
Wie kaufen?

Sie können sich mit uns in Verbindung setzen, um Informationen über unsere Dienstleistungen in den Bereichen Gesundheitstourismus, digitales Marketing und Webdesign zu erhalten.

Blog

Gesundheitstourismus in der Türkei

TR CURE
November 19, 20212 mins read
Blog

Gesundheitstourismus in Bodrum

TR CURE
November 18, 20213 mins read
Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Size Nasıl Yardmcı Olabiliriz?